تبلیغات
دانلود بازی - فواید جویدن آدامس


امروز :
دانلود بازی
عینک 3 بعدی عینک پلیس اورجینال مدل S8180

فواید جویدن آدامس

فقط چند سال است که آدامس‌ها از دسته مواد شیرین و مضر برای دندان به عنوان روشی جدید برای کمک به سلامت انسان‌ها تغییر نقش داده اند.

تعداد زیادی از سازمان‌های سلامت و موسسات مختلف از جمله سازمان بهداشت دندان آمریکا و سازمان رژیم غذایی آمریکا به این توافق رسیده اند که آدامس برای انسان خوب است.

ایرن روزنفلد مدیر Kraft در این باره گفت : علاقه به آدامس به شدت در میان مردم در حال افزایش است و می‌توان از این علاقه مندی برای کمک به حفظ سلامت انسان‌ها استفاده کرد.

دکتر استفان ماس رئیس سابق سازمان سلامت دندان کودکان در آمریکا در این باره گفت :آدامس جویدن به دلیل تحریک بدن برای تولید بزاق می‌تواند فواید زیادی برای بدن داشته باشد و در حقیقت می‌تواند به عنوان یک روش لذت بخش برای بیش‌تر کردن ترشح بزاق مورد توجه قرار بگیرد.

تحقیقات زیادی انجام شده است که نشان می‌دهد آدامس جویدن می‌تواند فواید دهانی و کلی زیادی از جمله تمیز کردن دندان‌ها ، کم کردن میزان پلاک‌ها از سطح دندان‌ها ، مستحکم کردن دندان‌ها و لثه‌ها ، پیشگیری از پوسیدگی دندان و جلوگیری کردن از خونریزی لثه‌ها داشته باشد.

از دیگر فواید جویدن آدامس می‌توان به بهتر شدن عملکرد حافظه کوتاه مدت ، افزایش قدرت تمرکز ، کمک کردن به کاهش وزن ، کمک به ترک سیگار ، بهتر شدن وضعیت روحی و کم‌تر کردن استرس اشاره کرد.

منبع: www.khabaronline.ir

content Archive
Side Pages
Daily Links
Shop
شارژ بخر ،سكه طلا ببر - كارت شارژ بخر ،سكه طلا ببر